ANA SAYFA
HAKKIMIZDA
HİZMETLER
REFERANSLAR
İLETİŞİM

Denizli Evden Eve Nakliyat

     
 

Gireniz Nakliyat - Denizli Evden Eve Taşımacılık

 
     Denizli Evden Eve Nakliyat hizmeti veren şirketimiz 1995 yılında kurularak günden güne tecrübesini arttırmış ve size evden eve taşıma konusunda çözümler sağlamıştır.

   Denizli Evden eve nakliye sektörünün kurucusu konumunda olan Gireniz Nakliyat'ın müşteri memnuniyetini prensip edinerek yaptığı çalışmalarla Denizli'de nakliyat piyasası içerisinde kısa sürede isim edinmiş ve bu değeri internet aracılığıyla sizinle paylaşmak için denizlievdeneve.net sitesini faaliyete geçirmiştir. 1995 yılından bu yana dinamik ve asansörlü evden eve taşımacılık konusunda tecrübeli personellerimiz ile denizli nakliye sektörünün lideri olmaya ve hizmetlerimizi günden güne geliştirmeye devam ediyoruz. .
 
 
       
 
    2005 senesinden itibaren yasal hükümlerle şekillenen evden eve taşımacılık hizmeti, bu sektörde yer alan tüm firmaların yasal zorunlulukları tam olarak yerine getirdiğini garanti edemiyor.

    Bu doğrultuda, evden eve taşımacılık hizmeti almayı düşündüğünüz şirketin sizin sorularınıza ne kadar tatmin edici cevaplar verdiğini göz önünde bulundurmalısınız. Evden eve taşımacılık konusunda dikkat edilmesi gereken ilk noktalardan biri, evden eve taşımacılık hizmetinin sigortalı mı yoksa sigortasız mı alınacağını belirlemez.

    Zira sigortalı evden eve taşımacılık hizmeti alıyorsanız kesinlikle bir sözleşme imzalamalısınız. Sigortasız evden eve taşımacılık hizmeti alınması halinde, taşıma esnasında olabilecek hasarlardan şirket sorumlu tutulamaz.
    Evden eve nakliyat konusunda sektörde lider firmalar arasında bulunan şirketimiz, verdiği bu hizmet esnasında doğabilecek hasarlara karşı eşyalarınızı sigortalamayı ihmal etmiyor. Sadece bu özelliğimiz bile birçok firma arasından sıyrılıp, müşterilerimizin bizi tercih etmesi sağlıyor.
     Sigortalı evden eve taşımacılık konusunda bilinmesi gereken ve son derece de önemli olan bir diğer unsur, yapılan sigortanın neleri ne kadar kapsadığıdır.


    Kısaca, evden eve taşımacılık hizmeti için sigorta sağlanıyorsa, sigortanın eşyaların yüklenmesi ve indirilmesi sırasında da geçerli olup olmadığını bilmelisiniz. Öncelikle Denizli olmak üzere ülkenin her noktasında en iyi evden eve taşımacılık hizmetini almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.