ANA SAYFA
HAKKIMIZDA
HİZMETLER
REFERANSLAR
İLETİŞİM

Denizli Evden Eve Nakliyat

     
 

Gireniz Nakliyat - Denizli Evden Eve Taşımacılık

 
     Denizli Evden Eve Nakliyat hizmeti veren şirketimiz 1995 yılında kurularak günden güne tecrübesini arttırmış ve size evden eve taşıma konusunda çözümler sağlamıştır.

   Denizli Evden eve nakliye sektörünün kurucusu konumunda olan Gireniz Nakliyat'ın müşteri memnuniyetini prensip edinerek yaptığı çalışmalarla Denizli'de nakliyat piyasası içerisinde kısa sürede isim edinmiş ve bu değeri internet aracılığıyla sizinle paylaşmak için denizlievdeneve.net sitesini faaliyete geçirmiştir. 1995 yılından bu yana dinamik ve asansörlü evden eve taşımacılık konusunda tecrübeli personellerimiz ile denizli nakliye sektörünün lideri olmaya ve hizmetlerimizi günden güne geliştirmeye devam ediyoruz. .
 
 
       
 
    Kurumsal taşımacılık kapsamı içerisinde değerlendireceğimiz ofis büro nakliye hizmetimiz ile küçük büyük her firma için özel çözümler üretmekte ve yeni ofislerine sorunsuz bir biçimde taşınmalarını sağlamaktayız.

    Şunu belirtmeliyiz ki ofis büro nakliye hizmeti için kesinlikle tam kurumsal taşımacılık firmaları ile çalışmalı ve ofis kavramıyla iç içe olan firmaları tercih etmelisiniz. Sizin çalışma yapınızı inceleyecek ve taşımacılık öncesi nakliyat haritasını oluşturacak profesyonel kadromuz ile sizlere kusursuz bir ofis büro nakliye hizmeti sunmakta ve bu hizmetimiz için öncelikle expertiz seçeneği sunmaktayız. Ofis büro nakliye hizmetimizi sizler için 6 adımda sunmaktayız.

    Bizi arayarak firmanızın adresini değiştirmek istediğinizi ve bizden yardım etmemizi belirttiğinizi söyledikten sonra firma expertiz personelimiz adrese gelerek etüt çalışması yapacaktır.

    Daha sonra yapılan taşımacılık sözleşmesii ile birlikte taşıma günü beklenecek ve taşıma günü personelimiz ofisinizi oda oda kategorize ederek ambalajlama ve paketleme işlemlerine tabi tuttuktan sonra araca eşyaların hiyerarşik düzenine göre yerleştirecektir. Yeni adresinizde eşyalarınızı ofisinize odalara göre yerleştirecek ve yerleşim konusunda beklentilerinize cevap vermeye çalışacağız.


    Eşyaların yerleştirilmesi ile birlikte taşımacılık personelimiz yeni yerinizin hayırlı olması dilekleriyle oradan ayrılacaktır. Taşınma boyunca ise size bir personelimiz istediğiniz bilgileri anlık olarak sunmak adına sizinle iletişim içerisinde olacak ve sizden gelecek talepleri olabilecek ölçüde uygulamaya çalışacaktır...


    Ofisinizi bize taşıttığınıza pişman olmayacaksınız...