ANA SAYFA
HAKKIMIZDA
HİZMETLER
REFERANSLAR
İLETİŞİM

Denizli Evden Eve Nakliyat

     
 

Gireniz Nakliyat - Denizli Evden Eve Taşımacılık

 
     Denizli Evden Eve Nakliyat hizmeti veren şirketimiz 1995 yılında kurularak günden güne tecrübesini arttırmış ve size evden eve taşıma konusunda çözümler sağlamıştır.

   Denizli Evden eve nakliye sektörünün kurucusu konumunda olan Gireniz Nakliyat'ın müşteri memnuniyetini prensip edinerek yaptığı çalışmalarla Denizli'de nakliyat piyasası içerisinde kısa sürede isim edinmiş ve bu değeri internet aracılığıyla sizinle paylaşmak için denizlievdeneve.net sitesini faaliyete geçirmiştir. 1995 yılından bu yana dinamik ve asansörlü evden eve taşımacılık konusunda tecrübeli personellerimiz ile denizli nakliye sektörünün lideri olmaya ve hizmetlerimizi günden güne geliştirmeye devam ediyoruz. .
 
 
       
 
    Ülkemizde her yıl birçok fuar düzenlenmekte ve bu fuarlara farklı şehirlerimizden farklı ülkelerden birçok firma katılmaktadır.Fakat her firmanın fuarlara özel taşımacılık araçları barındırmadığını da göz önüne aldığımızda fuarlara katılan firmalara yönelik olarak düzenlediğimiz ve her yıl köklü değişiklikler yaparak sizlere sunduğumuz stand malzemeleri taşımacılığı hizmetimizin önemi kavranabilecektir.


    Firmanıza ait stand malzemelerinizi istediğiniz tarihlerde istediğiniz ilden ile ulaştırmak için özel ekipman ve profesyonel kadromuz ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

    Uzun yıllardır vermekte olduğumuz stand malzemeleri taşımacılığı hizmetindeki tecrübemizi görebilmek adına referans sayfamıza bakmanız fikir edinmek anlamında size yardımcı olacaktır.

    Fuar taşımacılığı hizmetimiz ile iç içe değerlendirebileceğimiz bu hizmetimizi sizlere sunarken öncelikle expertiz hizmeti sunuyor ve ekipmanlarınızın niteliklerini gözlemliyoruz. Taşınacak ürünlerin niteliğine göre yeterli personel ve ideal araç tipi belirlendikten sonra ön nakliyat sözleşmesi imzalanıyor ve taşımacılık günü geldiği zaman firmanızdan sadece bir arkadaşın bize yardımcı olması ile malzemeleriniz istediğiniz ile sorunsuz bir biçimde taşınıyor...

    Kurumsal hizmetlerimiz dahilinde değerlendirebileceğimiz stand malzemeleri taşımacılığı hizmetimizden faydalanabilmek için yapmanız gereken şey oldukça basit, sadece bize fuar malzemelerinizi taşıtmak istediğinizi belirttiğiniz bir telefon ile ulaşmanız yeterli olacaktır...