ANA SAYFA
HAKKIMIZDA
HİZMETLER
REFERANSLAR
İLETİŞİM

Denizli Evden Eve Nakliyat

     
 

Gireniz Nakliyat - Denizli Evden Eve Taşımacılık

 
     Denizli Evden Eve Nakliyat hizmeti veren şirketimiz 1995 yılında kurularak günden güne tecrübesini arttırmış ve size evden eve taşıma konusunda çözümler sağlamıştır.

   Denizli Evden eve nakliye sektörünün kurucusu konumunda olan Gireniz Nakliyat'ın müşteri memnuniyetini prensip edinerek yaptığı çalışmalarla Denizli'de nakliyat piyasası içerisinde kısa sürede isim edinmiş ve bu değeri internet aracılığıyla sizinle paylaşmak için denizlievdeneve.net sitesini faaliyete geçirmiştir. 1995 yılından bu yana dinamik ve asansörlü evden eve taşımacılık konusunda tecrübeli personellerimiz ile denizli nakliye sektörünün lideri olmaya ve hizmetlerimizi günden güne geliştirmeye devam ediyoruz. .
 
 
       
 
   Nakliyat Şirketini Seçerken dikat edilmesi gerekenler


1 -Bir evden diğerine eşyalarla birlikte taşınmaya karar verildiğinde, sıra her açıdan en iyi nakliye şirketini bulmaya gelir. Bütçeniz, olması gerekenin altında ya da üstüne olabilir ancak önemli olan, iyi bir araştırma yaparak fiyat / performans açısından kaliteli bir şirketle çalışmaktır.

2- İlk olarak yapılması gereken, taşınacak eşyaları net bir şekilde belirlemektir. Taşınmayacak eşyalardan bir şekilde arınmak gerekir.

3- İnternet, çeşitli ilanlar ve arkadaş tavsiyesi gibi onlarca vasıtayla belirlenecek nakliye şirketleriyle mutlaka yüz yüze görüşmek gerekir. Telefonla sağlanacak bilgi hiçbir şekilde sağlıklı olmayacaktır.

4- Belirlenen nakliye şirketleriyle yapılacak görüşmelerde, her şirkete aynı sorular yöneltilmelidir. Aynı sorulara verilecek farklı cevaplar sayesinde net bir karar verilmesi kolaylaşır. İyi ile kötüyü ayırmak biraz daha basitleşir. Yazının başında söylediğimiz, eşyaların tam olarak belirlenmesi durumu, nakliye şirketlerinden net bir ücret bilgisi alınmasını sağlayacaktır. Bu şekilde olası sürpriz tutarların önüne geçilir.

5- Çalışılacak nakliye firmasının referansları dikkatle incelenmeli ve sigorta şartları konusunda hemfikir olunmalıdır.

6- Tüm bu çalışmalar tek bir sonuç içindir, o da olası kötü bir sürprizi engellemek. Bahsettiğimiz işlemlerin gerçekleşmesiyle birlikte, detaylar da kâğıt üstünde netleştirilmeli ve diğer taşınma hazırlıklarına geçilmelidir.

7- Taşınmayı düşünen herkesin gün içinde mutlaka gözüne takılacağı bir kelime grubudur. Ancak kaliteli bir evden eve nakliyat için ciddi bir araştırma ve plân yapmak gerekir.